61_641_91_71 
509_229_308 

Oferta

Serwis i konserwacja

Przeprowadzamy okresowe przeglądy urządzeń i instalacji. Prowadzimy usługi utrzymania ruchu. Naszym klientom proponujemy podpisanie umowy serwisowej na obsługę całego budynku lub wybranego zakresu. Udostępniamy dedykowany numer awaryjny o gwarantowanym czasie reakcji. Możemy rozpocząć naprawę nawet w ciągu godziny od otrzymania zgłoszenia. Zapewniamy bezawaryjną pracę, komfort użytkowania i opcja dodatkowego wydłużenia gwarancji.

Produkcja

Posiadamy rozbudowaną i w pełni niezależną produkcję elementów wentylacyjnych. Wytwarzamy m.in. prostki, kolana i łuki, redukcje i dyfuzory, odsadzenia, trójniki i czwórniki, dekle-zaślepki, tłumiki akustyczne, przepustnice jedno i wielopłaszczyznowe, cokoły dachowe i podstawy, czerpnie i wyrzutnie, skrzynki podłączeniowe, puszki rozprężne i dużo więcej. Zorganizujemy transport.

Eksploatacja bieżąca i awaryjna

Jeśli istniejąca infrastruktura sprawia problemy zgłoś się do nas! Przyjedziemy, skontrolujemy stan techniczny, dokonamy niezbędnych regulacji i nastaw. Do zdecydowanej większości zadań jesteśmy przygotowani już w momencie zdiagnozowania rodzaju usterki, a więc natychmiast możemy przystąpić do działania. Pamiętajmy także, iż brak należytego nadzoru zgodnie z wymaganiami DTR producentów, powoduje utratę uprawnień gwarancynych, ponadto prowadzi do niewłaściwej pracy instalacji i jest przyczyną usterek, których czasu wystąpienia nie sposób przewidzieć.

Automatyka AKPiA

Kompleksowe wykonawstwo instalacji automatyki i sterowania na potrzeby chłodnictwa, ogrzewnictwa i wentylacji. Uczestniczymy w realizacji inwestycji począwszy od fazy przygotowania dokumentacji i projektowania, przez dostawę i montaż, aż po opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Możemy pochwalić się przygotowanym zapleczem biurowym i logistycznym. Działamy szybko i zawsze terminowo.

Indywidualne podejście

Każda realizacja stanowi nowe wyzwanie i wielokrotnie dowiedliśmy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy doskonale łączyć zdobycze najnowszych technologii z autorskim oprogramowaniem i automatyzacją. Tworzymy unikatowe rozwiązania pod dowolnie specyficzne i skomplikowane kryteria. Dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom konfiguracyjnym dobieramy i budujemy układy o bardzo korzystnych współczynnikach efektywności i opłacalności. W efekcie uzyskujemy maszyny i instalacje o parametrach i/lub funkcjach niedostępnych nigdzie indziej na rynku.

Referencje

Wykazujemy się bardzo zróźnicowaną gamą aktualnie obsługiwanych obiektów, jak również bogatą historią wcześniejszych realizacji. Nasze kwalifikacje i profesjonalizm doceniło już wiele firm i instytucji, czego najlepszym potwierdzeniem są powracający zleceniodawcy. Świadczymy wyspecjalizowane usługi dla powierzchni biurowych, hal, fabryk, placówek handlowych i użyteczności publicznej.

Specjalizacja HVAC

Wywodzimy się z branży chłodnictwa, ogrzewania i wentylacji, to też właśnie na tym polu chcemy pochwalić się najciekawszymi osiągnięciami. Specjalizujemy się w zaawansowanej integracji sterowania i zdalnego zarządzenia z układami służącymi do obróbki powietrza, wytwarzania ciepła i chłodu oraz odzysku energii. Dostarczamy gotowe do pracy stacje wentylacyjno-chłodnicze o szerokich zakresach wydajności. Urządzenia wyposażamy w dodatkowe funkcje regulacji i wymiany ciepła, a także inne funkcje według życzenia Inwestora.

Sprzęt i oprogramowanie

Oferujemy usługi montażu oraz serwisu urządzeń wraz z naprawą istniejącego lub wdrożeniem nowego oprogramowania. Odzyskiwanie danych i przywracanie po awariach. Zapraszamy do naszej siedziby w Złotkowie k. Poznania.

Utrzymanie ruchu

Zdalne wsparcie ATM-HELPDESK-ONLINE dla zapewnienia najwyższej bezawaryjności i dostępności w każdej sytuacji. Po otrzymaniu zgłoszenia technik łączy się bezpośrednio z programem klienta za pomocą bezpiecznego szyfrowanego połączenia tunelowego. Od razu rozpoczyna diagnostykę i podejmuje dalsze działania. Ciągła gotowość konsultanta jest bezpłatna. Rozliczeniu podlegają wyłącznie prowadzone interwencje po zawidomieniu od klienta. Stworzyliśmy wyjątkowy wielotorowy system w oparciu o najlepsze światowe osiągnięcia. Jeszcze nigdy posiadanie zaawansowanych instalacji nie było tak proste i tanie - możecie liczyć na ATEMS.

Rozwój i walidacja

Świadczymy weryfikację i ocenę aktualności i przydatności posiadanego przez klientów sprzętu i automatyki pod zakładaną inwestycję lub projekt. Pomagamy w doborze i zakupie odpowiednio dostosowanych technicznie układów głównych oraz infrastruktury towarzyszącej. Prezentujemy na przykładach słabe i mocne strony - porównujemy dotychczasowe i planowane konfiguracje. Na podstawie uzyskanych informacji proponujemy optymalny scenariusz rozbudowy, analizujemy opłacalność.

Dzielimy się

Szeroko rozumiane doradztwo techniczne w dziedzinie budowy i działania automatyki. Dotyczy również aparatury kontrolno-pomiarowej w branży wentylacji i klimatyzacji. Swoją wiedzę wykorzystujemy do wspomagania procesów innych firm, producentów i projektantów. Wskazujemy właściwy sposób rozumowania problemu i najlepsze kierunki rozwoju/prowadzenia danego zagadnienia. Oferujemy sprawdzona teorię popartą latami własnej praktyki.

Magia optymalizacji

Jednak jeżeli podejmiesz decyzje o pozostaniu przy obecnych urządzeniach, pomożemy wykorzystać posiadane zasoby do maksimum. Precyzyjne skonfigurowanie pozwala wygospodarować nawet 30% więcej efektywności energetycznej dla sprzętu mechanicznego lub nawet 50% mocy obliczeniowej w przypadku elektroniki. Zdaj się na specjalistów i zyskaj więcej!

Serwis

Profesjonalne zespoły techników z dużym doświadczeniem, pełna dyspozycyjność 24h, najkrótszy czas reakcji na zgłoszenie.

Klimatyzacja

Sprawdzone instalacje klimatyzacji komfortu dla potrzeb powierzchni biurowych, handlowych, hotelowych, produkcyjnych, użyteczności publicznej.

Automatyka

Nowoczesne rozwiązania automatyki i sterowania instalacji i budynków. Możliwości integracji z pozostałymi układami i urządzeniami.

Produkcja

Własna prefabrykacja wentylacji: kanały, kształtki, przepustnice, tłumiki, czerpnie, wyrzutnie, elementy kanałowe, dachowe, ścienne, domiarowe.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.